Zbiórka zakończona
  • 27 Luty 2021
W Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Rudniku została zorganizowana zbiórka środków czystości na rzecz rodziny naszego wychowanka, poszkodowanej w tragicznym pożarze domu, do którego doszło 2 lutego 2021r.

W zbiórce udział wzięli uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz pracownicy Szkoły Podstawowej w Rudniku, Przedszkola w Rudniku, a także Przedszkola w Szonowicach.

25 lutego, po  zakończeniu akcji, zebrane środki czystości zostały przekazane potrzebującej rodzinie.
W imieniu organizatorów, a także  poszkodowanej rodziny serdecznie dziękujemy bardzo wszystkim Darczyńcom za przekazane środki czystości.

Przekazane dary są wyrazem Państwa wrażliwości i chęci czynienia dobra wobec ludzi, którzy tego potrzebują.