RAZEM NA ŚWIĘTA – FINAŁ AKCJI
  • 16 Luty 2021

W grudniu nasze przedszkole zostało zgłoszone do ogólnopolskiej akcji "Razem na święta" organizowanej przez MEN. Celem tej akcji było zachęcenie dzieci do niesienia pomocy innym, jak również budowanie wspólnot i więzi międzypokoleniowych. Działania podejmowane w ramach akcji mogły być różnorodne, jednak w tym roku ze względu na obostrzenia wynikające ze stanu epidemii były ograniczone. My jako placówka zorganizowaliśmy akcję zbiórki darów dla Schroniska dla zwierząt w Raciborzu. W przedszkolu akcja trwała do końca grudnia, natomiast w szkole do końca stycznia. Udało się zebrać sporą ilość karmy i przysmaków dla piesków i kotków, którą to na początku lutego zawieźliśmy do schroniska. Pracownicy i zwierzaki serdecznie dziękują wszystkim,którzy aktywnie włączyli się w naszą akcję.