Magiczna sieć
  • 15 Luty 2021

O zaletach czytania wiedzą wszyscy. Książki nie tylko pozwalają na miłe spędzenie wolnego czasu, na zdobycie wiedzy ale także rozwijają wyobraźnie i wzbogacają  nasze słownictwo. Dnia 10 lutego klasa druga w ramach „Dnia Głośnego Czytania” wzięła udział w zajęciach bibliotecznych  pt. „Magiczna sieć”. Tego dnia Pani Ewa Schink- nauczycielka z przedszkola z Szonowic za pomocą nagrania wideo przeczytała dzieciom bajkę edukacyjną pt. „Magiczna sieć”. Uczniowie z uwagą wysłuchali opowiadania, które poruszało ważne aspekty dotyczące radzenia sobie z emocjami.  Następnie mieli oni możliwość „wyrzucenia” swoich złych emocji do kosza. Mogli  również przekonać się w jakim stopniu są zgraną klasą bowiem mieli za zadanie zbudować wieżę z klocków, łącząc wspólnie siły.