PIERWSZY DZIEŃ W NOWYM PRZEDSZKOLU
  • 10 Luty 2021

Za nami pierwszy dzień nowej przygody dla Naszych przedszkolaków...poniedziałek 8 lutego był pierwszym dniem w nowym przedszkolu, którego uroczyste otwarcie świętowaliśmy dwa tygodnie wcześniej.

Od samego rana w salach było gwarno i bardzo wesoło. Dzieci z zaciekawieniem przyglądały się zabawkom, mebelkom, poznawały nowe dla nich miejsca i zasady. Tego dnia mogły też w końcu rozpakować prezenty, które otrzymały podczas uroczystości otwarcia, od zaproszonych gości. Radości było dużo :-)

Mamy nadzieję, że kolejne dni spędzane w nowym przedszkolu będą równie radosne jak ten pierwszy.

Pani Dyrektor oraz cała kadra Przedszkola w Rudniku bardzo gorąco dziękuje wszystkim Rodzicom, za pomoc w przeprowadzce. Dzięki WAM mogłyśmy zrobić to spokojnie i sprawnie.