BAL  KARNAWAŁOWY  W  GRUPIE  SÓWEK  I  SMERFÓW  RUDNICKIEGO PRZEDSZKOLA
BAL KARNAWAŁOWY W GRUPIE SÓWEK I SMERFÓW RUDNICKIEGO PRZEDSZKOLA
  • 04 Luty 2021

„W karnawale, w karnawale dzieci bawią się wspaniale.W karnawale każdy chce - tańczyć, śpiewać, bawić się”

Bal karnawałowy to dla przedszkolaków niezwykły dzień, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. W trudnych czasach pandemii wyglądał on trochę inaczej ( bawiliśmy się tylko w swojej grupie) ale to nie znaczy, że nie było SUPER!

Już od rana, 02.02.2021r. w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać szykujące się do balu wróżki, królewny, policjantów, strażaków, wojownika Ninja, Batmana, kowboja, piratki, Czerwonego Kapturka i nawet Sherlocka Holmsa …nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Wystrój sali balowej wprowadzał w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy.

Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc w tańcach oraz różnych konkursach zręcznościowych, ruchowych i tanecznych. Po zabawie czekał na Nie słodki poczęstunek. Po krótkim odpoczynku muzyka znowu porywała wszystkich do tańca w rytm znanych przebojów, nie tylko przedszkolnych. Na Sali , podczas wspólnych pląsów, było bardzo wesoło i kolorowo. Uśmiech ani na chwilę nie znikał z dziecięcych twarzy. Wspólna zabawa przyniosła wszystkim wiele radości.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.