Bal klasy I
  • 01 Luty 2021

29 stycznia w naszej szkole Pani Ela Ogrodnik- wychowawczyni pierwszej klasy we współpracy z Panią Barbarą Burdzik- bibliotekarką zorganizowały dla uczniów pierwszej klasy bal karnawałowy, który został  połączony wraz z Międzynarodowym  Dniem Postaci z Bajek. Na początku balu odbył się pokaz strojów, dzieci zaprezentowały się i opowiedziały o swoich przebraniach. Ważnym momentem balu był wybór królowej i króla balu. Dzieci wzajemnie głosowały na najładniejsze ich zdaniem przebrania. Wygrani- Karolina Zeman  Alicja Rzepka oraz  Bartosz Kurek zostali nagrodzeni koroną. Później były zabawy wymagające wykazaniem się znajomością treści bajek- dzieci musiały rozpoznać z jakiej bajki pochodzą dane cytaty, oprócz tego były też zagadki muzyczne i zabawy ruchowe.  Uczniowie bawili się w „piratów”, ich zadaniem było dopilnowanie skarbów. Dzieci doskonale znają bajki i znakomicie radziły sobie z wszystkim zadaniami dlatego też otrzymały nagrody- balonowe zwierzątka i szable.