• 31 Styczeń 2021

Babcia i Dziadek to słowa, które chyba każdemu z Nas kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre.  Dlatego nikomu nie trzeba przypominać o ich święcie.

Nasze przedszkolaki również w tym roku przygotowały się do święta swoich najukochańszych Babć i Dziadków. Zaraz po powrocie z ferii do przedszkola zabraliśmy się do przygotowań. Dzieci samodzielnie wykonały laurki, które wręczyły swoim dziadkom w dniu ich święta czyli 21 – 22 stycznia. Troszkę dłużej trwało przygotowanie programu artystycznego, który ze względu na sytuację epidemiologiczną przesłaliśmy w formie nagrania poprzez aplikację Whats’app. Ale udało się w czwartek 28 stycznia nagranie było gotowe i trafiło do dziadków. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będziemy mogli zaprosić kochane Babcie i Dziadków do przedszkola.