NASZE PRZEDSZKOLA    1,5%
NASZE PRZEDSZKOLA 1,5%
  • 08 Luty 2022

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU NA NASZE PRZEDSZKOLA

Drodzy Rodzice oraz Mieszkańcy Gminy Rudnik!

W skład naszego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego wchodzą dwa przedszkola – w Rudniku i Szonowicach. Codziennie dbamy o to, aby te placówki były dla naszych dzieci ich drugim domem.

Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że przedszkola, do których uczęszczają nasze dzieci powinny być nowoczesne i przyjazne. Niestety środki, jakimi dysponujemy nie zawsze wystarczają, aby jednocześnie przeprowadzić remonty, wspierać uzdolnione dzieci i prowadzić nowe projekty edukacyjne.

Pieniądze uzyskane z jednego procenta podatku dochodowego mogą nam stopniowo – krok po kroku – pomóc odmienić nasze placówki w instytucje na miarę XXI wieku.

Zapraszamy zatem do przekazania 1,5% podatku na rzecz na naszych przedszkoli.

Podczas wypełniania formularza PIT proszę wpisać numer

oraz poniższy cel szczegółowy:

PRZEDSZKOLE W RUDNIKU 4590

Informacja na temat 1,5% podatku

Za każdy przekazany 1,5% z podatku w imieniu uczniów i nauczycieli serdecznie dziękuję.

Weronika Żymełka

Dyrektor ZSP w Rudniku