MIKOŁAJKI  W  PRZEDSZKOLU
MIKOŁAJKI W PRZEDSZKOLU
  • 09 Grudzień 2020

Tegoroczne spotkanie z Mikołajem w Naszym Przedszkolu, ze względu na ograniczenia epidemiologiczne, wyglądało zupełnie inaczej niż dotychczas.

W poniedziałkowy ranek poczta mikołajkowa dostarczyła do przedszkola paczkę oraz list, których adresatami były dzieci z przedszkola w Rudniku. Radość pzedszkolaków z przesyłki była ogromna, ponieważ okazało się, że jej nadawcą był nie kto inny jak właśnie św. Mikołaj.

A oto co napisał On do dzieci:

„Kochane  dzieci  z  Przedszkola w  Rudniku

Mam  nadzieję, że  pamiętacie  Mikołaja, który odwiedził Was w przedszkolu  w  ubiegłym  roku?   Tak to ja :-)

Niektórzy z Was byli wtedy jeszcze maluszkami, a teraz podrośliście  stając się starszakami, macie też nowych kolegów i w maluszkach i w starszakach.

W mojej  kuli do  podglądania dzieci na całym  świecie widzę jak pracujecie i bawicie się w przedszkolu. Widzę również jak zachowujecie sie w domku. Bardzo  podoba  mi się, kiedy  widzę wasze radosne buzie, ale  bardzo się smucę  kiedy pojawiają  się łezki, a to z powodu  kłótni z ulubioną koleżanką czy kolegą, a to z powodu rozbitego kolana, innym razem wtedy  gdy  coś was boli  i chorujecie :-(

Niestety  w  tym  roku  brzydki   wirus  spowodował, że nie możemy sie zobaczyć, ale  moje kochane elfy podpowiedziały mi co mogę zrobić w tej trudnej sytuacji.

Razem  z elfikami – filmowcami nakręciłem  dla was specjalny filmik. Przesyłam go Waszym Paniom w przedszkolu żeby Wam go wyświetliły, bo widziałem, że  macie  duży ekran, na którym będę widoczny i poczujecie się tak, jakbym był w przedszkolu  z  Wami.

Przesyłam  też niespodzianki  dla Was, mam nadzieję, że się spodobają :-)

Życzę Wam wszystkim dużo zdrówka i do zobaczenia za rok.

Wasz  Mikołaj

P.S.    Pamiętajcie  w  mojej  kuli  będę   widział  jak  sie  zachowujecie i  widzę  te  wszystkie  wasze  piękne  prace  o  mnie. „

Wszystkie dzieci z dużą uwagą wysłuchały listu oraz obejrzały przesłany przez Mikołaja filmik, a potem nadszedł czas na wyczekiwane prezenty...

Serdecznie dziękujemy  pomocnikom Mikołaja, którzy zadbali o to, aby każdy Przedszkolak otrzymał superowy prezent :-)