Na drodze Cię, Jezus spotykam
  • 02 Grudzień 2020

Dziś, 02.12.2020 odbył się XII Powiatowy Drużynowy Powiatowym Konkurs Religijny "Na drodze Cię, Jezus spotykam". Głównym tematem była postać Sługi Bożego Stefana kard. Wyszyńskiego. Uczniowie walczyli o pierwsze miejsce rozwiązując on-line: test, krzyżówkę oraz puzzle. Organizatorem konkursu jak co roku jest ZSP Rudnik oraz ZSP Brzeźnica. Po podsumowaniu punktów:
1 miejsce - Szkoła Podstawowa im G. Morcinka w Krzyżanowicach (bon 150 zł dla szkoły)
2 miejsce - Zespół Szkolno-Przedszkolny im. abp. J. Gawliny w Rudniku- Julia Weiser  (bon 100 zł dla szkoły)
                  Szkoła Podstawowa nr 4 im. ks. S. Pieczki w Raciborzu (bon 100 zł dla szkoły)
3 miejsce - Szkoła Podstawowa w Gamowie (bon 50 zł dla szkoły)
                  Szkoła Podstawowa im. J. von Eichendorffa w Grzegorzowicach (bon 50 zł dla szkoły)
4 miejsce - Szkoła Podstawowa im. Książąt Raciborskich w Raciborzu
5 miejsce - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzeźnicy
Dyplomy, nagrody dla uczniów oraz dla szkół zostaną przekazane indywidualnie
Serdecznie wszystkim gratulujemy!