• 30 Listopad 2020

Mały, duży, bury, kolorowy, milutki, z kokardką czy w kubraczku... Każdy posiada bądź posiadał własnego ulubionego misia pluszowego. Jest to jedna z najpopularniejszych zabawek w Europie już od XIX wieku! Miś pluszowy nieodłącznie kojarzony jest z beztroskim czasem dzieciństwa.

25 Listopada dzieci z naszego przedszkola obchodził światowy DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA.

W tym wesołym dniu przedszkolaki czekało wiele atrakcji. Dzieci poznały historię pluszowego misia, przypomniały sobie imiona bajkowych misiów. Bawiły się m. in. przy piosenkach: "Dwa malutkie misie", "Miś pluszowy", brały udział w różnych zabawach ruchowych,konkursach,quizach,zgadywankach,wykonywały prace plastyczne.

Na zakończenie czekała na wszystkie dzieci niespodzianka, każdą z grup odwiedził duży pluszowy Miś, który jeszcze bardziej umilił ten misiowy dzień.