Konkurs z matematyki
  • 22 Listopad 2020

W piątek, 20 listopada, odbył się drugi etap Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki. Wzięło w nim udział troje uczniów: Hanna Uriasz z klasy VIII oraz Julia Koczy i Mateusz Pisarczyk z klasy VII. Uczniowie Ci zakwalifikowali się do etapu rejonowego zdobywając w pierwszym – szkolnym etapie konkursu co najmniej 80% punktów.

Przy tej okazji dziękujemy wszystkim, którzy w tym trudnym „covidowym” czasie wzięli udział w szkolnym etapie konkursu.

Chociaż w II etapie nikomu nie udało się zdobyć wymaganej liczby punktów, aby dostać się do finału zmagań konkursowych, to uczniowie wykazali się wysokim stopniem umiejętności matematycznych, a wiedza i doświadczenie zdobyte podczas przygotowań z pewnością będą procentować w kolejnych konkursach.

Dorota Sochiera