Nauczanie zdalne dla klas I-VIII
  • 06 Listopad 2020

Drodzy Rodzice i Opiekunowie,

od poniedziałku, 9 listopada br. do niedzieli, 29 listopada zostają zawieszone zajęcia stacjonarne dla uczniów klas I-III szkół podstawowych. Jednocześnie do 29 listopada br. przedłużone zostało zawieszenie zajęć stacjonarnych dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych.

W związku z powyższym, informujemy, że część lekcji odbywać się będzie on-line – za pomocą aplikacji ZOOM, dzięki której uczniowie będą mieli bezpośredni kontakt z nauczycielem. Prosimy, aby uczniowie klas I-III zainstalowali na swoich urządzeniach – komputerach stacjonarnych, laptopach, smartfonach czy tabletach – aplikację ZOOM.

Instrukcja do pobrania aplikacji:

W przeddzień zajęć uczniowie otrzymają na swojego maila link-zaproszenie na lekcję, który trzeba nacisnąć w dniu spotkania (o konkretnej godzinie). W ten sposób zostaną przekierowani na odpowiednią lekcję.

Pozostałe lekcje zamieszczane będą na stronie internetowej w zakładce „DLA UCZNIÓW” ----> „MATERIAŁY EDUKACYJNE DLA KLASY ….”.

Prosimy zaznajomić się z rozkładem lekcji dla poszczególnych klas:

Plan klas I-III (obowiązuje od 09.11-13.11)

Plan  lekcji dla klas IV-VIII

Przedszkola pracują bez zmian.

W związku ze wzrostem zakażeń koronawirusem i związanym z tym ograniczeniem funkcjonowania jednostek systemu oświaty, rząd zdecydował o przywróceniu dodatkowego zasiłku opiekuńczego. Więcej nt. zasiłku opiekuńczego znajdą Państwo na stronie internetowej:

Prosimy na bieżąco śledzić stronę internetową Zespołu, na której będą zamieszczane aktualne informacje i komunikaty. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z wychowawcami klas.

Ponadto informujemy, że na terenie szkoły obowiązuje reżim sanitarny, wszystkie sprawy należy załatwiać w formie telefonicznej lub mailowej.