Nauczanie zdalne
  • 24 Pazdziernik 2020

Drodzy Rodzice i Opiekunowie,

od poniedziałku 26 października przez dwa tygodnie uczniowie klas IV-VIII będą realizować lekcje zdalnie.

Część lekcji odbywać się będzie on-line – za pomocą aplikacji ZOOM, dzięki której uczniowie będą mieli bezpośredni kontakt z nauczycielem. Prosimy, aby wszyscy uczniowie zainstalowali na swoich urządzeniach – komputerach stacjonarnych, laptopach, smartfonach czy tabletach – aplikację ZOOM. Instrukcja do pobrania została zamieszczona na naszej stronie internetowej we wcześniejszej aktualności. W przeddzień zajęć uczniowie otrzymają na swojego maila link-zaproszenie na lekcję, w który trzeba nacisnąć w dniu spotkania (o konkretnej godzinie). W ten sposób zostaną przekierowani na odpowiednią lekcję.

Pozostałe lekcje zamieszczane będą na stronie internetowej w zakładce „DLA UCZNIÓW” ----> „MATERIAŁY EDUKACYJNE DLA KLASY ….”.

Nauczanie zdalne jest obowiązkowe. Na każdej lekcji będzie sprawdzana obecność uczniów.

Plan lekcji podczas zdalnego nauczania dla klas IV- VIII

Oddziały przedszkolne i klasy I-III pracują stacjonarnie. Świetlica działa według planu.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z wychowawcami klas.

Ponadto informujemy, że na terenie szkoły obowiązuje reżim sanitarny, wszystkie sprawy należy załatwiać w formie telefonicznej lub mailowej.

Weronika Żymełka

Dyrektor ZSP w Rudniku