Aplikacja ZOOM
  • 23 Pazdziernik 2020
Drodzy Rodzice,

w związku z obowiązującą od 24.10.2020 r. strefą czerwoną w całym kraju, informujemy, że zajęcia w klasach IV-VIII odbywać się będą przez najbliższe dwa tygodnie (do 8 listopada) zdalnie - częściowo online dzięki aplikacji ZOOM, częściowo z wykorzystaniem strony internetowej szkoły.

Prosimy, aby wszyscy uczniowie klas IV-VIII pobrali na swoje komputery (ewentualnie smartfony) aplikację ZOOM.

Instrukcja do pobrania aplikacji:

Zajęcia w klasach I-III odbywać się będą stacjonarnie w szkole według obowiązującego planu lekcji. Świetlica czynna według dotychczasowego planu. Autobus szkolny kursuje bez zmian.

Prosimy również o zapoznanie się z instrukcją i założenie konta na dzienniku elektronicznym placówki. Informacje nt. dziennika dostępne są na stronie: https://zsp-rudnik.pl/wydarzenia/270/view/e-dziennik-zalozenie-konta.html

Proszimy na bieżąco śledzić stronę internetową szkoły, gdzie będą zamieszczane aktualne informacje i komunikaty