• 23 Pazdziernik 2020

MALUSZKI Z RUDNIKA ŚWIĘTUJĄ DEN

Dzień Edukacji Narodowej to szczególne święto wszystkich nauczycieli i pracowników oświaty. Również w przedszkolu obchodzimy je uroczyście.

We wtorek 21 października w naszym przedszkolu odbyły się uroczyste spotkania z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na uroczystość przybyła Pani dyrektor Weronika Żymełka. Rudnickie Maluszki zatańczyły, zaśpiewały piosenkę w języku angielskim i wierszykiem złożyły życzenia wszystkim pracownikom przedszkola. Na zakończenie wręczyły zaproszonym Paniom balonowe kwiaty i własnoręcznie wykonane laurki.

JESIENNY KONCERT”

uroczystość z okazji DEN u rudnickich Starszaków.

W dniu 21 października, zaraz po uroczystości w grupie Maluszków, rudnickie Starszaki zorganizowały „Jesienny koncert” dla zaproszonych gości, wśród których była Pani Dyrektor oraz Panie pracujące w przedszkolu. Dzieci przekazały dużo uśmiechów, serdecznych słów i życzeń wypowiedzianych  w jesiennych wierszach, wyśpiewanych w piosenkach i radośnie wytańczonych. Na zakończenie obecne Panie zostały obdarowane laurkami wykonanymi przez dzieci.

Uroczystość była również okazją do złożenia przez Panią Dyrektor, podziękowań dla Pracowników placówki. Natomiast Pani Martina, w imieniu Rodziców, przekazała Pani Dyrektor pięknego storczyka z najlepszymi życzeniami od Nich wszystkich.

Nauczyciele i Pracownicy Przedszkola w Rudniku serdecznie dziękują Rodzicom za pamięć, życzenia i słodkości.