Gala rozdania nagród dla najlepszych
  • 25 Wrzesień 2020

GALA LAUREATÓW

23 września 2020r, w hali sportowej ZSP w Rudniku, odbyła się uroczysta gala, na której wręczono nagrody najzdolniejszym uczniom naszej gminy. Na początku wystąpił Wójt Gminy Rudnik Piotr Rybka, który docenił wysiłek uczniów słowami - " Chcemy Was nagrodzić za wytężoną naukę, regularne treningi i ćwiczenia, które w efekcie doprowadziły do osiągnięcia sukcesów. Jesteście najlepsi z najlepszych i życzę, abyście takimi pozostali."

Laureaci otrzymali dyplom i gratyfikację finansową.

Wśród wyróżnionych uczniów naszej szkoły znaleźli się:

Szymon Kmoch, który otrzymał nagrodę za bardzo dobre wyniki w nauce i wysoki wynik w egzaminie ósmoklasisty.

Piotr Rutko – I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Piano e Forte.

Tomasz Walaszek – zawodnik klubu piłkarskiego Unia Racibórz, grający w II lidze wojewódzkiej juniorów młodszych ŚlZPN, kapitan drużyny.

Emilia Burdzik, Angelika Piperek, Julia Świątek – I miejsce w finale powiatowym, III miejsce w półfinale wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w badmintonie.

Szymon Kmoch, Jakub Hawranek – I miejsce w półfinale wojewódzkim i VII miejsce w finale wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w badmintonie.

Podczas gali podziękowano również nauczycielom za ich wkład w przygotowaniu uczniów do konkursów i zawodów sportowych. Z naszej szkoły uhonorowano Panie Dorotę Sochiera i Bożenę Walaszek.

Naszym Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.