Konkurs religijny
  • 15 Wrzesień 2020

Konkurs Religijny przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Rudniku

Uprzejmie informujemy, że XII edycja Powiatowego Konkursu Religijnego „Na drodze Cię Jezu spotykam”, przesunięta z dnia 17.04.2020 r., odbędzie się w pierwszej połowie listopada tegoż roku. Dokładny termin zostanie podany do końca września. W konkursie biorą udział ci sami zgłoszeni uczniowie i obowiązuje ten sam materiał dotyczący osoby Kardynała S. Wyszyńskiego oraz wybranego fragmentu z Pisma Św. Uczniowie przystępujący do konkursu biorą udział tylko w jednym etapie międzyszkolnym rozwiązując indywidualnie test (zadania) online. Etap ten wyłoni pierwsze pięć najlepszych drużyn a wśród nich zwycięzcę.

dr Maria Koloch mgr Daniela Stiebler