• 24 Czerwiec 2020

Rodzice i Opiekunowie,

pracownicy szkoły

oraz drodzy Uczniowie,

Ostatni dzień roku szkolnego zawsze wyzwala w nas pozytywne uczucia, ogarnia nas radość, a nawet euforia, że już za chwilę rozpoczyna się wspaniały czas wakacji. Tegoroczne wakacje będą różnić się od tych, które znamy, inny był też rok szkolny 2019/2020.

Zdalne nauczanie było dużym wyzwaniem dla całej społeczności szkolnej. Wymagało nowej organizacji pracy, wykorzystania innych metod dydaktycznych. Uczniowie musieli przyzwyczaić się do nowego sposobu przekazywania wiedzy i uczenia się. Potrzebne było również wsparcie ze strony rodziców oraz ich współpraca ze szkołą.

Dziękuję uczniom za otwartość na nowe sposoby przekazywania wiedzy, a rodzicom za okazaną pomoc. W tym trudnym czasie byli Państwo blisko swoich dzieci, motywując je do pracy i wspierając w nauce na odległość.

Słowa uznania kieruję do wszystkich nauczycieli, wyrażając wdzięczność za pełne zaangażowanie oraz profesjonalne podejście do nowych wyzwań zawodowych.

Życzę spokojnego, a przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku.

Uczniowie!

udane, szczęśliwe wakacje to wakacje bezpieczne, dlatego bądźcie przezorni, rozsądni, nie obawiajcie się używać słowa „nie” w sytuacjach namawiania Was do czynów złych, niebezpiecznych. Zachowajcie ostrożność nad wodą, w górach, w miejscach natężonego ruchu. Zawsze gdy czujecie zagrożenie zwracajcie się o pomoc do osób, które darzycie zaufaniem lub do instytucji, które dobrze znacie: policja, straż pożarna, pogotowie. Liczę na Waszą wiedzę i umiejętności. Wróćcie z wakacji zdrowi i szczęśliwi w nowym roku szkolnym.

Spokojnych i bezpiecznych wakacji!

Z serdecznymi pozdrowieniami

Aleksandra Woźniak