Podsumowanie projektu: „Razem przepisujemy Biblię”
  • 21 Maj 2020

Podsumowanie projektu: „Razem przepisujemy Biblię”

W poniższym linku znajdują się słowa podziękowania księdza biskupa Rudolfa Pierskały oraz dyrektora Wydziału Katechetycznego Jerzego Kostorza skierowane do uczestników projektu.

Powoli dobiega końca pierwsza część projektu „Razem przepisujemy Biblię”. Wiemy, że część Uczniów przepisało już swoje wyznaczone fragmenty, a część jeszcze przepisuje.

Z powodu trwania czasu pandemii, bardzo prosimy Katechetów o nie zbieranie od uczniów i nie wysyłanie efektów pracy Uczestników.
Przepisane fragmenty Pisma św. będziemy prosili o zbieranie dopiero wtedy kiedy Uczniowie będą mogli wrócić do szkół. Przekażemy jeszcze droga e-mailową informację od kiedy można przesyłać kartki z fragmentami Biblii do Wydziału Katechetycznego Kurii Diecezjalnej.

Zapraszamy do oglądnięcia filmiku podsumowującego projekt.

Dziękuję uczniom Szkoły Podstawowej w Rudniku za zaangażowanie się i udział w projekcie. Katechetka Daniela Stiebler