23 czerwca w naszej szkole we wszystkich klasach odbył się Dzień Gier Bez Prądu.
Nauczyciele wcześniej przekazali uczniom informację o możliwości przyniesienia z domu gier planszowych, karcianych oraz różnego rodzaju łamigłówek, dzięki czemu wszyscy mogli aktywnie i kreatywnie spędzić czas, rozwijając współpracę, logiczne myślenie i integrację z rówieśnikami. Dzień był bardzo aktywny i integrujący.