W świecie roślin i zwierząt
22 czerwca podczas apelu szkolnego zostały wręczone nagrody laureatom szkolnego konkursu świetlicowego dla klas I–IV pt. „W świecie roślin i zwierząt”.
Zwycięzcy poszczególnych klas:
Klasa I – Maja Polaczek
Klasa II – Aleksander Dyrszlag
Klasa III – Marta Żok
Klasa IV – Edyta Dekorda
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom konkursu za zaangażowanie, kreatywność i zainteresowanie światem przyrody. Życzymy dalszych sukcesów i rozwijania swoich pasji!