W miniony czwartek odbył się Komers Klasy VIII – wyjątkowy wieczór pełen wzruszeń, wspomnień i świetnej zabawy.
Uroczystość rozpoczęła się od Poloneza - 11 uczniów naszej szkoły przepięknie odtańczyło ten tradycyjny taniec. Nie zabrakło eleganckich podziękowań dla nauczycieli i rodziców oraz humorystycznej akademii, która wywołała wiele uśmiechów i radosnych emocji.
Był to szczególny czas podsumowań, wspomnień wspólnie spędzonych lat oraz świętowania zbliżającego się zakończenia kolejnego etapu edukacji.
Serdeczne podziękowania kierujemy do rodziców naszych już prawie absolwentów oraz wychowawczyni klasy, Małgorzaty Grzeszek-Kuligi, za organizację tego pięknego wydarzenia.
Naszym Ósmoklasistom życzymy powodzenia na dalszej drodze i spełnienia wszystkich marzeń!