Projekt LEPSZA SZKOŁA
Projekt LEPSZA SZKOŁA
  • 22 Czerwiec 2026

 

W roku szkolnym 2026/2027 uczniowie klasy IV, V i VI wzięli udział w projekcie edukacyjnym LEPSZA SZKOŁA Gdańskiego Wydawnictwa Oświatowego z matematyki.

Projekt opierał się rozwiązaniu standaryzowanych trzech testów tzw. „Sesje z plusem”:
- na wejście - diagnoza wstępna na początku roku szkolnego;
- w połowie i na koniec roku szkolnego - sprawdzające postępy uczniów przez cały okres nauki.

 

 

 

Sesje z plusem”  to wygodne i praktyczne narzędzie do systematycznego sprawdzania wiedzy i umiejętności uczniów szkoły podstawowej z zakresu matematyki oraz do monitorowania i analizy ich postępów w nauce podczas całego roku szkolnego. Projekt daje możliwość przygotowania raportów cyklicznych, zawierające analizę wyników oraz wyniki uczniów na tle rezultatów szkolnych i ogólnopolskich.