Uczniowie klasy VIII wzięli udział w Turnieju Strzeleckim, podczas którego mogli sprawdzić swoje umiejętności celności, koncentracji i opanowania. Każdy uczestnik miał okazję oddać 10 strzałów i zdobyć punkty w klasyfikacji indywidualnej.
Na zakończenie turnieju najlepsi zawodnicy otrzymali pamiątkowe statuetki, które były wyróżnieniem za osiągnięte wyniki.
Organizatorem zawodow był Uczniowski Klub Sportowy ZRYW Rudnik, a sędziami zawodów byli Pan Zygmunt Kandora i Pan Artur Osak, którym dziękujemy za sprawne i bezpieczne przeprowadzenie turnieju.
Wyniki dziewcząt
1m Michelle Marcol - Rudnik
2m Elena Krybus - Grzegorzowice
3m Clara Chruściel - Rudnik
Wyniki chłopców
1m. Jerzy otlik - Rudnik
2m kamil Lepiorz - Grzegorzowice
3m Jakub Skroban - Rudnik
Gratulujemy wszystkim uczestnikom osiągniętych wyników, a zwycięzcom kolejnych sukcesów spoortowych.