W poniedziałek 8 czerwca przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do Planety Gigantów w Rybniku.
Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji ruchowych – szaleństwa na różnego rodzaju dmuchańcach oraz zabawy w tematycznych domkach . Największym zainteresowaniem cieszyły się restauracja , szkoła oraz więzienie , gdzie mali odkrywcy mogli wcielać się w różne role i rozwijać swoją wyobraźnię.
Podczas pełnego wrażeń dnia nie zabrakło również czasu na smaczną przekąskę przygotowaną przez nasze Panie z kuchni oraz pyszny obiad.
Po dniu pełnym zabawy i radości, z uśmiechami i wypiekami na twarzach, wróciliśmy szczęśliwi do przedszkola , bogatsi o nowe doświadczenia i niezapomniane wspomnienia.