Dzieci-seniorom
  • 20 Grudzień 2019

19 grudnia bieżącego roku w domu przyjęć „Mirena” w Rudniku nasi uczniowie pokazali, że są wrażliwi i lubią innym sprawiać radość.

Stało się tak dzięki współczesnej inscenizacji  jasełek, która nawiązywała do naszych wigilijnych tradycji oraz przypominała o długo oczekiwanym Narodzeniu Jezusa. Przedstawianym scenom towarzyszyły przepiękne kolędy. Wszystko to mogli zobaczyć Goście zaproszeni przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rudniku na spotkanie wigilijne.

Przygotowaniem dzieci oraz oprawą jasełek zajmowały się nauczycielki ze Szkoły Podstawowej w Rudniku: Daniela Stiebler, Bożena Walaszek oraz Koryna Marcinkowska.

Napisała: K.M.