Badminton - awans
  • 04 Grudzień 2019

AWANS NASZEJ DRUŻYNY DO FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO W BADMINTONIE

Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi uczniowie w półfinale Igrzysk Młodzieży Szkolnej w badmintonie. Zawody odbyły się 29.11.2019r na hali sportowej w Lubomii. Jakub Hawranek i Szymon Kmoch wygrali swoje mecze pokonując szkołę z Rybnika i Lubomii. Zajęli I miejsce i awansowali do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 09.12.2019r w Pszczynie. Chłopakom gratulujemy wspaniałego wyniku i życzymy dalszych sukcesów.

Dziewczyny w składzie Emilia Burdzik, Angelika Piperek, Julia Świątek po bardzo wyrównanych i zaciętych meczach zajęły III miejsce.

Opiekunem drużyn jest Bożena Walaszek, która jest bardzo dumna z postawy swoich zawodników. Uczniowie ci oprócz gry w badmintona osiągają również sukcesy w innych dyscyplinach sportowych.

GRATULACJE