Badminton
  • 12 Listopad 2019
Mistrzostwa Gminy w badmintonie

Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi sportowcy w Mistrzostwach Gminy w badmintonie, które odbyły się 31.10.2019r. na hali sportowej w Rudniku.
W Igrzyskach Dzieci - kl VI i młodsi nasi zawodnicy zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców zajęli II miejsce.
Drużyna dziewcząt wystąpiła w składzie - Oliwia Raczek i Julia Koczy, a drużynę chłopców reprezentowali - Maksymilian Fiołka, Bartłomiej Kuźniar, Rafał Walaszek.
W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej - kl VII-VIII, nasi uczniowie zajęli I miejsce.
Dziewczyny wystąpiły w składzie - Emilia Burdzik i Angelika Piperek, a skład chłopców to - Szymon Kmoch i Jakub Hawranek.

Uczniowie z Rudnika zwycięzcami zawodów powiatowych w badmintonie

W dniu 04.10.2019r. szkoła z Rudnika była gospodarzem powiatowych zawodów w badmintonie. W rywalizacji dziewcząt i chłopców w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej nasi badmintoniści potwierdzili wysoką formę sportową i zajęli I miejsce.
Skład dziewcząt - Emilia Burdzik i Angelika Piperek
Skład chłopców - Jakub Hawranek i Szymon Kmoch

Gratulacje i powodzenia w dalszych rozgrywkach.