Noc Bibliotek i Dzień Języków Obcych
  • 14 Pazdziernik 2019

W naszej szkole odbyła się akcja "Noc bibliotek" połączona z Dniem Języków Obcych. Hasłem przewodnim wydarzenia było: "Znajdźmy wspólny język". Na uczniów klas IV - VIII czekało mnóstwo atrakcji m.in. quiz o Europie, piosenki w języku angielskim, wspólne wykonanie flag, jedzenie pysznej pizzy, a następnie oglądanie filmu pt "Ptyś i Bill" zachęcającego do przeczytania książki o tym samym tytule. Na uczniów czekały specjalnie przygotowane na tę okazję quizy Kahoot, które wywołały najwięcej emocji. Po projekcji filmu uczniowie zatańczyli tradycyjną "belgijkę", a następnie udali się na zasłużony odpoczynek ;) Wydarzenie przygotowały Gabriela Horny, Iwona Talik i Karina Puls przy współpracy z Bożeną Walaszek i Samorządem Uczniowskim.