DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ W PRZEDSZKOLU W RUDNIKU I SZONOWICACH.
  • 16 Pazdziernik 2024
14 października to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty. Zarówno przedszkolaki z Szonowic, jak i Rudnika przygotowały z okazji Dnia Edukacji Narodowej przepiękną Akademię skierowaną do nauczycieli oraz wszystkich pracowników swojego przedszkola. Były piosenki, wierszyki, tańce oraz podarunki - własnoręcznie wykonane laurki. Dzieci w ten sposób podziękowały za opiekę, wychowanie, naukę, troskliwe ramiona, dobre rady, czyste sale, wszelkie naprawy i smaczne posiłki.
Dziękujemy naszym wspaniałym Przedszkolakom oraz Rodzicom za cudowne laurki – są to najpiękniejsze i najbardziej zapadające w pamięć prezenty – z takich nasze serca radują się najbardziej! Dziękujemy również za upominki i słodki prezent, który wręczyli nam przedstawiciele Rady Rodziców.