Tradycyjnie na zakończenie nauki w szkole podstawowej odbył się komers klasy VIII
  • 25 Czerwiec 2024

Na początek absolwenci, razem z zaprzyjaźnioną klasą VII, zatańczyli poloneza. Następnie odbyła się część oficjalna, która była okazją do podziękowań nauczycielom i rodzicom. W kolejnej części ósmoklasiści przedstawili scenkę ukazującą z przymrużeniem oka ich szkolną rzeczywistość w ciągu ostatnich kilku lat. Na koniec czekały na nich dwie niespodzianki; pierwsza przygotowana przez klasę VII - turniej "Familiada" sprawdzający ich wiedzę o rudnickiej szkole oraz film ze wspomnieniami od początku nauki w klasie I przygotowany przez wychowawczynię. Zwieńczeniem uroczystości był poczęstunek oraz tańce i zabawy z DJ'em, zorganizowane przez rodziców uczniów.