Dzień bez lekcji
  • 21 Czerwiec 2024

Szkoła, szkoła i już  wakacje! Jak  szybko ten rok szkolny zleciał…. Zaczęły się też czerwcowe upały niezbyt sprzyjające zabawom dzieci na podwórkach, dlatego czwartek w naszej szkole to dzień z wychowawcą.  W tym dniu na krótkim apelu zostały podsumowane ostatnie konkursy jakie się niedawno odbyły,  a następnie rozpoczęło się „Rudnickie EURO”. Uczniowie z podziałem na grupę starszą i młodszą rozegrali mecze piłki nożnej. Wszyscy dobrze się bawili, nawet p. Bożena i p. Basia zagrały  razem z uczniami w meczu towarzyskim grupy młodszej. Następnie nasza rozbawiona dziatwa szkolna ochoczo przystąpiła do  pisania listu do osoby, którą chciałyby zaprosić do naszej szkoły. Pomysłów dzieci miały mnóstwo, ale wspólnie zdecydowano, że zaprosimy Jana Górkę uczestnika programu  The Voice of Poland. Janek jest w sumie sąsiadem naszej szkoły i  fajnie byłoby jakby dzieci mogły go bliżej poznać. Zobaczymy jaką dostaniemy odpowiedź. Życzymy wszystkim zdrowych , pogodnych i udanych wakacji!