Konkursy świetlicowe - podsumowanie
  • 21 Czerwiec 2024

W czwartek, 20 czerwca zostali wyłonieni i nagrodzeni zwycięzcy całorocznego konkursu świetlicowego dla uczniów klas I-III pt. "Świetlik na 102". Konkurs został ogłoszony we wrześniu 2023 r. i polegał na gromadzeniu punktów przez wychowanków podczas zajęć opiekuńczo-wychowawczych. Dzieci otrzymały punkty za swoje zaangażowanie w działania, sumienność, kreatywność, wykonane prace indywidualne i grupowe oraz zachowanie w trakcie różnorodnej aktywności pozalekcyjnej i udział w konkursach organizowanych przez świetlicę szkolną. Największą liczbę punktów w klasie I zdobyła Karolina Stec, w klasie II - Martyna Lipińska i w klasie III - Paulina Bujak. Tym osobom przypadł tytuł "Świetlika na 102" w roku szkolnym 2023/24.

Nagrodzeni zostali również zwycięzcy konkursu "Przerwa z zagadką". Wykazali się oni sprytem i wiedzą z różnych dziedzin, a tym samym trafnie rozwiązali największą ilość zagadek. W drugim półroczu Mistrzami zagadek zostali: Aleksandra Bury- kl.I, Aleksandra Werner- kl.II, Ignacy Marcinek-kl.III.

Gratulujemy i życzymy wszystkim udanych wakacji.