MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS WIEDZY PT.
MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS WIEDZY PT. "BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK TO JA!" W PRZEDSZKOLU W SZONOWICACH
  • 07 Czerwiec 2024
W czwartek, 6 czerwca odbył się w Przedszkolu w Szonowicach Konkurs wiedzy nt. bezpieczeństwa, w którym wzięli udział przedstawiciele wszystkich przedszkoli z Gminy Rudnik. Po oficjalnym przywitaniu przez Panią Dyrektor Weronikę Żymełka oraz Panią Kierownik ds. Oświaty,Kultury,Turystyki i Sportu-Panią Gabrielę Seidel wszystkich zebranych gości oraz uczestników rozpoczęliśmy zabawy,konkurencje w których sprawdzana została wiedza przedszkolaków na temat przestrzegania zasad bezpieczeństwa zarówno na drodze, w domu,w przedszkolu jak i w miejscach publicznych. Wszystkie przedszkolaki wykazały się wielkim poziomem wiedzy i tym samym opuszczając mury naszej placówki mogły śmiało stwierdzić,że bezpiecznym przedszkolakiem jest każdy z nich.

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom zaangażowanym w organizację tego konkursu,a także naszym sponsorom:
- Wójt Gminy Rudnik,
- Komisja ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych,
- Hurtownia "Tora" w Rudniku
- Bank Spółdzielczy w Raciborzu.