Gminne zawody wędkarskie
  • 04 Czerwiec 2024

W dniu 4 czerwca 2024r. odbyły się gminne zawody wędkarskie organizowane przez ZSP w Grzegorzowicach. W zawodach brali udział uczniowie z Grzegorzowic oraz z Rudnika.  Zbiórka zawodników zaplanowana była na godzinę 8.30. Aura była dość chłodna ale nie przeszkadzało nam to w łowieniu ryb i dobrej zabawie. Ryby współpracowały i dobrze brały co pozwoliło na bardzo zróżnicowane wyniki połowów.

Generalnie towarzyszyła zawodom bardzo miła i rodzinna atmosfera. Ostatnim punktem wspólnego przebywania nad wodą był wspólny posiłek i uhonorowanie zwycięzców. Lepsi okazali się wędkarze z Grzegorzowic. Z naszej szkoły najlepszy połów miał Dominik Gawełek, w sumie udało mu się złowić 5,25kg ryb, z czego największa ważyła 3,05kg i mierzyła 49cm. Patryk Wagner był drugim z najlepszych naszych wędkarzy on z kolei miał w sumie złowione ryby o łącznej wadze 3,05kg.  Trzecie miejsce zdobył Filip Rzytki, któremu udało się złowić rybę o wadze 1,85kg. Naszą szkołę reprezentowali również Aron Gajda i Damian Banik. Wszystkim chłopcom dziękujemy za ich trud i zmagania. W drodze powrotnej już snuli plany na kolejną edycję zawodów.