Wyjazd do kina
  • 03 Czerwiec 2024

Z okazji Dnia Dziecka wszyscy uczniowie naszej szkoły pojechali do kina. Młodsze dzieci dobrze się bawiły na animowanym filmie pt. Ucieczka ze Zwierzowersum, opowiadającym o parze superbohaterów, którzy stoją na straży bezpieczeństwa zwierzęcej metropolii.

Dzieci starsze zobaczyły inspirowany prawdziwą historią film pt. „Mój pies Artur”, który był dla nas filmową lekcją współpracy, działania fair play, pokory, umiejętności doceniania dobrych osób i chwil. Chociaż film jest pełen ciepła i empatii, jest to również film przygodowy, obfitujący w pełne emocji wydarzenia i nikt się na nim nie nudził.

Wizyta w kinie to nie tylko oglądanie filmu, ale również właściwe zachowanie, samodzielne zakupy, liczenie pieniędzy! Jednym słowem wykorzystanie wiedzy w praktyce.  Wyjazd dostarczył naszym uczniom wielu dobrych emocji. Ten piękny dzień był pełen radości, wzruszeń, zabawy i śmiechu!

Autokary, którymi dzieci pojechały do kina zostały opłacone przez Radę Rodziców. Dziękujemy!