GRANT w wysokości 12 tys. zł
  • 28 Maj 2024

Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że otrzymaliśmy grant z Rządowego Programu „KLUB” w wysokości 12 000,00 zł na zajęcia sportowe dla dzieci oraz zakup nowego sprzętu sportowego!

Celami Rządowego Programu „KLUB” edycja 2024 są: upowszechnianie aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży, wyrównywanie ich szans w dostępie do usystematyzowanej aktywności fizycznej oraz inwestycja w kapitał ludzki w sporcie dzieci i młodzieży.

Rządowy Projekt „KLUB 2024” jest skierowany do piłkarzy i piłkarek UKS ZRYW Rudnik, działającego przy naszej szkole. Udział w projekcie pomoże naszym uczniom rozwijać ich umiejętności sportowe, budować zdrowe nawyki i rozwijać pasję do aktywności fizycznej. Ponadto nasza szkoła wzbogaci swoją bazę dydaktyczną o nowy sprzęt sportowy.

Program finansowany jest ze środków Ministerstwo Sportu i Turystyki