PIKNIK RODZINNY W SZONOWICACH
  • 27 Maj 2024
W sobotę 25 maja, przedszkolaki z Szonowic wraz z całymi rodzinami uczestniczyły w Pikniku z okazji Dnia Mamy i Taty. Każdy z wielkim przejęciem zaśpiewał i zatańczył najpiękniej jak potrafił. Trud ten został nagrodzony wielkimi brawami.
Przedszkolaki przygotowały dla swoich najdroższych rodziców również małe upominki.

Po części artystycznej był czas na część ruchową. Aktywna grupa sołecka z Modzurowa na czele z Panią Kasią Marks i Panią Iwoną Fojcik zorganizowała wspaniały bieg pt. "LECA GIBKO". Wszyscy walczyli wspaniale.

Wyniki prezentowały się następująco:
Kat. 3-4 latki
I Fabian Głowik
II Alicja Schink
III Martyna Schink

Kat. 5 latki
I Dominik Ciężkowski
II Tymon Malinowski
III Gabriel Głowik

Kat. 6-7 latki
I Miłosz Głowik
II Emilia Rynka
III Leon Kudla

Na koniec rodzice naszych podopiecznych mieli również okazję do rywalizacji. Ależ to były emocje!
Serdecznie gratulujemy i zachęcamy do przygotowywania się do kolejnej edycji biegu.

Wielkie podziękowania i ukłony dla wszystkich zaangażowanych w organizację naszego Festynu.