Mistrzynie Powiatu w piłce nożnej dziewcząt
  • 21 Maj 2024

Na boisku LKS w Nędzy 20 maja odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Dzieci. Do rywalizacji dziewcząt przystąpiło 5 drużyn - Nędza, Pietrowice, Tworków, Kobyla, Rudnik. Mecze były rozgrywane systemem "każdy z każdym". Każda z drużyn starała się dać z siebie wszystko aby zdobyć Mistrza Powiatu. Nasze piłkarki prezentowały wysoki poziom umiejętności co przekładało się na bardzo widowiskowe i pełne emocji spotkania. Po intensywnych rozgrywkach najlepszą drużyną okazały się uczennice naszej szkoły. Dziewczyny wygrały wszystkie swoje spotkania, zdobyły razem 22 bramki, nie tracąc żadnej i awansowały do finału rejonowego.

"Jest tylko jeden sposób, aby osiągnąć sukces: dać z siebie wszystko"- i tak właśnie tego dnia zagrały nasze piłkarki dały z siebie wszystko.

Wyniki spotkań naszej drużyny:

Rudnik  - Tworków  6 :0

Rudnik - Nędza        3 :0

Rudnik - Pietrowice  6 : 0

Rudnik - Kobyla       7 : 0

Skład zespołu: Magdalena Skroban, Michelle Marcol, Zuzanna Kurek, Eliza Skroban, Lena Weiser, Natalia Weiser, Maja Ewy - trenerka Bożena Walaszek