Półkolonie letnie
  • 05 Lipiec 2019
Tak długo wyczekiwane w końcu nadeszły, oczywiście …upragnione wakacje. W tym roku bardzo gorące i słoneczne pierwsze dni wakacji uczniowie mogli spędzić na wspólnym wypoczynku podczas półkolonii letnich zorganizowanych w dniach od 24-27 czerwca. W poniedziałek bawiliśmy się razem w Aquaparku w Tarnowskich Górach korzystając z licznych tamtejszych atrakcji. We wtorek odpoczywaliśmy na basenie AquaBrax w Szymocicach . W środę młodsi uczniowie poznali przygody Alladyna podczas wyjazdu do kina Bałtyk w Raciborzu, a uczniowie starszych klas przeżyli dreszczyk emocji podczas nocy filmowej zorganizowanej w szkole. Taka forma wspólnego relaksu spotkała się z zadowoleniem ze strony jej uczestników. Cieszymy się, że udało się zachęcić dzieci do aktywnego wypoczynku.