PRZEDSZKOLAKI  Z  RUDNIKA  POZNAJĄ  ZAWÓD  SPAWACZA.
PRZEDSZKOLAKI Z RUDNIKA POZNAJĄ ZAWÓD SPAWACZA.
  • 19 Kwiecień 2024
W piątek, 19 kwietnia, odbyło się w naszym przedszkolu kolejne spotkanie w ramach realizowanej innowacji „Kim zostanę w  przyszłości- przedszkolak w świecie zawodów”. Tego właśnie dnia  Pan Mateusz Bielski, tata naszej Natalki, przedstawił przedszkolakom zawód spawacza. Dzieci mogły zobaczyć strój, w który musi ubrać się spawacz przed rozpoczęciem swojej pracy, a także poznały narzędzia potrzebne do wykonania wszelkich robót spawalniczych czy sprawdzenia dokładności i prawidłowości wykonanego spawu. Największym zainteresowaniem wśród przedszkolaków cieszyła się specjalna maska do spawania, która swoim wyglądem przypominała kask motocyklisty.

Serdecznie dziękujemy Panu Mateuszowi  za ciekawe spotkanie i poświęcony nam czas oraz  za upominki dla dzieci.