Czy samodzielna praca daje takie same rezultaty jak zespołowa? Co sprzyja dobrej współpracy i prowadzi do sukcesu?
  • 24 Kwiecień 2024

Współdziałanie to klucz do tworzenia wewnętrznych więzi wśród członków grupy. Uczniowie klasy 2 mieli okazję przekonać się jak wspólnie zapracować na sukces, podczas zajęć prowadzonych w ramach projektu "Uniwersytet dzieci". We współpracy z kolegami i koleżankami z zespołu, musieli skonstruować "jajkodrom". Każdy zespół miał do dyspozycji 3 balony, taśmę klejącą, 2 białe kartki, 3 słomki, jajko, kubeczek plastikowy, nożyczki oraz ręcznik papierowy. Ćwiczenie to pokazało, jakie są efekty pracy zespołowej. Wszystkim zespołom udało się wykonać to zadanie! Żadne jajko się nie stłukło. Świadczy to o tym, że uczniowie tworzą zgrany zespół!