VII Wielka Liga Czytelników
  • 27 Marzec 2024

<span style="color: rgb(44, 47, 69); font-family: Inter, -apple-system, BlinkMacSystemFont, " segoe="" ui",="" helvetica,="" arial,="" sans-serif,="" "segoe="" ui="" emoji",="" symbol",="" "apple="" color="" emoji";="" font-size:="" 11px;"="">W naszej szkole podsumowano VII Ogólnopolski Konkurs Wielka Liga Czytelników. Polegał on na czytaniu wyznaczonych przez organizatora książek, rozwiązywaniu testów sprawdzających znajomość ich treści i zdobywaniu sprawności. Do półfinału weszli najbardziej wytrwali uczniowie, którzy zdobyli pięć sprawności - łącznie 12 uczniów z klas I-VI. Wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Radę Rodziców szkoły. Mamy nadzieję, że kolejne osoby połknęły bakcyla czytania i spróbują swoich sił w kolejnym roku szkolnym. Koordynatorkami akcji były: Barbara Burdzik, Małgorzata Grzeszek-Kuliga i Karina Puls.