"Wiosenny kolaż", "Mistrz wiedzy przyrodniczej"-rozstrzygnięcie konkursów świetlicowych
  • 27 Marzec 2024

27 marca podczas apelu szkolnego nagrodzeni zostali uczniowie, którzy wzięli udział w wiosennych konkursach zorganizowanych przez nauczycieli świetlicy: p. Sylwię Przybyłę i p. Katarzynę Pawlik.

W konkursie plastycznym pt. "Wiosenny kolaż" miejsce I zajął uczeń klasy 1 – Wojciech Werner, miejsce II zajęła uczennica klasy 3 – Zofia Pisarczyk, zaś miejsce 3 przypadło ex aequo uczennicy klasy 3- Milenie Chruściel i uczennicy klasy 1- Malwinie Bielskiej. Gratylujemy zwycięzcom i pozostałym uczestnikom pomysłowości oraz pięknego, estetycznego wykonania prac. Wszystkie kolaże można podziwiać na gazetce ściennej obok świetlicy szkolnej.

Drugi konkurs, który odbył się z okazji rozpoczynającej się wiosny został przeprowadzony wśród uczniów klas 1-4 w formie quizu sprawdzającego wiedzę na temat wiosennej przyrody. Tytuł Mistrza wiedzy przyrodniczej w klasie 1 otrzymała Marta Żok, w klasie 2 – Martyna Lipińska, w klasie 3- Julia Musioł i w klasie 4 – Julian Marcinek. Gratulujemy i zachęcamy wszystkich do obserwowania  i odkrywania niezwykle bogatego i niezwykłego świata przyrody.