Na sportowo i wesoło Rudnik wita wiosnę wokoło!
  • 25 Marzec 2024

Pierwszy dzień wiosny w naszej szkole był wesoły i pełen wiosennej energii. Po pierwszej lekcji uczniowie szkoły udali się na Rekolekcje Szkolne, a potem po krótkiej przerwie klasy I-III w kolorowym orszaku z marzannami przy głośnych dźwiękach bębenków i śpiewu przemaszerowały po okolicznych działkach witając Panią Wiosnę. Po powrocie do szkoły dzieci świetnie bawiły się na przygotowanych stanowiskach: informatycznym, gier stolikowych, dywanie multimedialnym i łuczniczym. Klasy starsze w tym samym czasie brały udział w drużynowych zabawach sportowych i rowerowym torze przeszkód, a klasa VIII wyjechała na Dzień Otwarty do raciborskich szkół ponadpodstawowych w ramach przygotowywania się do opuszczenia murów naszej szkoły.