REWELACYJNE WYNIKI NASZYCH UCZNIÓW W BADMINTONIE
  • 28 Luty 2024

Rakietki do badmintona w akcji!

Dnia 27.02.2024r na hali sportowej w Rudniku odbyły się Mistrzostwa Gminy w badmintonie. W zawodach udział wzięły szkoły z Szonowic, Grzegorzowic i Rudnika.

Rywalizacja toczyła się w kategorii dziewcząt i chłopców. Bardzo dobry start odnotowali uczniowie naszej szkoły. Badminton jest bardzo lubianą dyscypliną sportową przez naszych uczniów, często niewinne odbijanie lotki przeradza się w prawdziwą pasję.

Naszą szkołę godnie reprezentowali: Dawid Marcinek, Alex Mrozek, Lena Czapek, Zuzanna Fiegiel, Michelle Marcol, Wiktoria Rzepka, Bartłomiej Zemełka, Adam Przybyla

Wyniki dziewcząt kl.4-6

IIm Szonowice

Wyniki chłopców kl4-6

Im Szonowice

IIm Rudnik

Wyniki dziewcząt kl7-8

IIm Grzegorzowice

IIIm Szonowice

Wyniki chłopców kl7-8

IIm Grzegorzowice

Zwycięskie drużyny wystąpiły w finały powiatowym. Po zaciętej rywalizacji uczniowie naszej szkoły w kategorii dziewcząt i chłopców klas 7-8 oraz w kategorii dziewcząt klas 5-6 zajęli I miejsca.

Tym samym nasi uczniowie będą reprezentować nasz powiat w zawodach rejonowych.

Uczniów do zawodów przygotowała Bożena Walaszek.

Gratulacje dla wszystkich zawodników.