NNOWACJA „Kim zostanę w przyszłości- przedszkolak w świecie zawodów”- zawód księgowego
  • 14 Luty 2024
We wtorek 13 lutego odbyło się kolejne spotkanie, w ramach prowadzonej w Przedszkolu w Rudniku innowacji „Kim zostanę w przyszłości- przedszkolak w świecie zawodów”. Gościem przedszkolaków był Pan Krzysztof Kuhn, wujek naszej Natalki, który przybliżył dzieciom zawód- księgowego. Jest to trudny zawód do przestawienia małym dzieciom, jednak Pan Krzysztof doskonale potrafił opowiedzieć o swojej pracy i dzieci z zainteresowaniem słuchały oraz oglądały przyniesione przez gościa akcesoria.
Teraz wiemy, że to bardzo ciekawa, ale i odpowiedzialna praca. Serdecznie dziękujemy Panu Krzysztofowi za poświęcony nam czas oraz otrzymane upominki.