Karnawałowe szaleństwo
  • 15 Luty 2024

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą. W zorganizowanym w naszej szkole balu karnawałowym bawili się uczniowie wszystkich klas wraz z wychowawcami. Wspaniale udekorowana hala sportowa stworzyła inspirujący do zabawy klimat. Uczniowie przebrani w kolorowe stroje wcielili się w bohaterów znanych bajek i filmów.

Tańcząc do ulubionych piosenek uczniowie byli pełni energii i entuzjazmu. Nie brakowało śmiechu, pozytywnej atmosfery i przyjaznych relacji.

Uczniowie naszej szkoły potrafią się bawić. Dobra muzyka, świetna zabawa i oczywiście znakomite humory złożyły się na wieczór , którego długo nie zapomnimy.

Bal poprowadził DJ TOBI, którego doświadczenie i zaangażowanie sprawiło, że nogi same zaczynały tańczyć.

W karnawale, w karnawale

Dzieci bawią się wspaniale,

W karnawale każdy chce

Tańczyć, śpiewać, bawić się.