DZIEŃ BABCI I DZIADKA  W  PLACÓWKACH  PRZEDSZKOLNYCH  NASZEGO  ZESPOŁU.
DZIEŃ BABCI I DZIADKA W PLACÓWKACH PRZEDSZKOLNYCH NASZEGO ZESPOŁU.
  • 29 Styczeń 2024
W zimowy styczeń wpisane są szczególne dni, które wzbudzają radosne emocje chyba u każdego z nas, a szczególnie w dzieciach. To oczywiście obchodzone 21 stycznia święto Babci i 22 stycznia święto Dziadka.
Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią ich dzieciństwo bardziej pełnym, udanym i szczęśliwym. Babcia i Dziadek mają zawsze dla nich czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze rozumieją ich dziecięce rozterki, ale przede wszystkim bezgranicznie je kochają. Wnuczęta są dla nich radością życia.
Dlatego, w podzięce za ich wielkie serce, w dniach 25 w Szonowicach i 26 stycznia w Rudniku odbyły się uroczyste spotkania, które od wielu lat są tradycją w naszych przedszkolach.
Zaproszonych Gości ciepłymi słowami witała Dyrektor Zespołu, Pani Weronika Żymełka, a następnie swoje umiejętności wokalne, recytatorskie i taneczne prezentowali mali artyści, którzy w ten właśnie sposób mogli podziękować swoim kochanym dziadkom za trud włożony w ich wychowanie, za poświęcony czas i okazywaną miłość.
Na koniec wszystkie wnuczęta obdarowały swoich bliskich własnoręcznie przygotowanymi laurkami. Dopełnieniem uroczystych spotkań był słodki poczęstunek przygotowany przez Rodziców.
To były naprawdę wyjątkowe uroczystości, pełne uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.
Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom, którzy w jakikolwiek sposób zaangażowali się w pomoc w przygotowaniu tej uroczystości, bo „Bez was nic, z Wami wszystko możemy”